Chirurgia refrakcyjna

Metoda ta jest prosta i przeprowadza się ją poprzez szybką, bezpieczną i bezbolesną wymianę naturalnych soczewek na sztuczne soczewki wewnątrzgałkowe, posiadające specjalne własności optyczne. W ten sposób można korygować wszystkie wady wzroku, w zależności od dobranych soczewek.

W sytuacji, gdy pacjent musi nosić okulary, które przeszkadzają mu w codziennym funkcjonowaniu bądź są dla niego niekomfortowe, istnieje możliwość wymiany soczewek naturalnych oka, by wyeliminować konieczność noszenia okularów. Wybierając odpowiednie soczewki, w zależności od wady, można skorygować wady wzroku związane z wiekiem jak i z nietypowym kształtem oka. Operacja nie stwarza żadnego zagrożenia. Jest wykonywana bez znieczulenia ogólnego, poprzez wykorzystanie znieczulenia miejscowego w formie kropel do oczu.

Procedura operacji refrakcyjnej jest taka sama jak w przypadku zabiegu usunięcia zaćmy. Przed wymianą soczewki wykonywane są pomiary oka i obliczana jest moc optyczna soczewek wewnątrzgałkowych, która po operacji zapewni optymalną refrakcję oka. Wszczepienie nowych soczewek umożliwia ograniczenie konieczności stosowania okularów do jednej pary lub całkowite pozbycie się okularów, w zależności od rodzaju implantowanej soczewki.

Zarezerwuj wstępne badanie

Chirurgia refrakcyjna

fp-new (1)
WIĘCEJ >
about-clinic (3)
WIĘCEJ >
expert_clinics_1
WIĘCEJ >
Formularz kontaktowy
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Jesteśmy na Facebooku
Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Share Button